logo
  • Опубликовано 16.04.2011
  • Комментарии к записи Авiамодельний гурток отключены

Авiамодельний гурток

Авіамодельний гурток

Авіамоделізм — вид технічної творчості, засобом якого є: створення і пілотування дистанційно керованих або вільно літаючих літальних апаратів. Сьогодні це не лише творчість, а й насамперед один із способів здорового способу життя та змістовного дозвілля. У процесі ознайомлення з основами авіаційних наук і технологій, засвоєння технологічних прийомів, умінь і навичок у проектуванні, виготовленні та запуску моделей відбувається виховання творчої особистості. Авіамодельний гурток працює у ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківського району» м. Запоріжжя з 1993 року.

Яновський Ігор Іванович

засновник та керівник гуртка.

Закінчив Харківський авіаційний інститут ім. М.Є. Жуковського за спеціальністю «авіаційні двигуни». Майстер спорту з авіамоделювання, відмінник освіти України, керівник гуртка-методист.

Працює у закладі з грудня 1993 року.

 

 

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Понад 50 вихованців віком від 9 до 18 років глибоко і всебічно вивчають основи аеродинаміки, конструкції літальних апаратів, засвоюють технології виготовлення літаючих моделей, ознайомлюються з основними напрямками розвитку сучасної авіаційної техніки, виготовляють вільнолітаючі, кордові та радіокеровані моделі за вже відомими розробками та конструюють свої  літаючі моделі.   Програма, за якою навчаються вихованці, розділена на три рівні навчання, відповідно ступенів складнощі моделей, які виготовляються гуртківцями: від  простих паперових до складних таймерних, пілотажних та радіокерованих моделей.

В колективі навчаються 55 вихованців.

Структура дитячого колективу

За останні роки вихованці дитячого колективу здобули вагомі  нагороди  Всеукраїнського, обласного і  міського значення, стали учасниками змагань міжнародного значення.

ВИПУСКНИКИ АВІАМОДЕЛЬНОГО ГУРТКА

Випускники авіамодельного гуртка стали студентами середніх спеціальних і вищих навчальних закладів за технічним напрямком. Випускники працюють у АТ «Мотор Січ», державне підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка, казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра». Інші випускники упевнено реалізовують себе у різних технічних галузях.

 

Ігор Тарновський

випускник 2000 року. Нині командир екіпажу  Міжнародних авіаліній України на літаках «BOING-737», м. Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Гордієнко Герман

випускник 2020 року, студент Запорізького авіаційного коледжу імені О.Г. Івченка за спеціальністю авіакосмічна техніка.

 

 

 

 

► Луханін Дмитро-випускник 2006 року, нині інженер-конструктор АТ «Мотор Січ»;

► Гасанкадієв Станіслав-випускник 2006 року, закінчив Запорізький національний технічний університет за спеціальністю: «Обслуговування програмних систем і комплексів»;

► Бойцев Сергій-випускник 2004 року, нині слюсар «Івченко-Прогрес»;

► Бондаревич Роман-випускник 2003 року, нині слюсар «Івченко-Прогрес»;

► Скляренко Дмитро-випускник 2002 року, нині радіомонтажник «Івченко-Прогрес»;

► Скрипник Павло-випускник 2003 року, нині авіатехнік АТ «Мотор Січ»;

► Сосновський Олександр-випускник 2012 року, закінчив Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка.

► Таран Микола-випускник 2012 року, закінчив Запорізький авіаційний коледж ім. О. Г. Івченка, нині працює в АТ «Мотор Січ»;

► Греднєв Віктор-випускник 2013 року, нині студент Запорізького національного технічного університету факультет «Фізика»;

► Бабакін Артем-випускник 2013 року, нині студент магістратури ЗЕК при Запорізькому національному технічному університеті за спеціальністю «інженер-електрик»;

► Кузьменко Євген-випускник 2010 року, нині слюсар ПП «Галиш»;

► Баглаєв Олександр-випускник 2008 року, закінчив Запорізький національний технічний університет;

 Мілочкін Павло-випускник 2010 року, нині автослюсар ПП «Солі +»;

► Голенков Дмитро-випускник 1998 року, нині інженер ДП «ЗМКБ «Прогрес» ім. О.Г.Івченко;

► Романчук Василь-випускник 1998 року, нині інженер АТ «Мотор Січ»;

► Постольник Владислав-випускник 2013 року, нині продавець-консультант магазину «Спорт-драйф»;

► Токарєв Юрій-випускник 2005 року, закінчив Класичний приватний університет, нині працює в швейному приватному підприємстві;

► Кравченко Олександр-випускник 2006 року, закінчив Запорізький національний технічний університет;

► Матвієнко Олександр-випускник 2008 року, закінчив Запорізький національний технічний університет;

► Олійник Богдан-випускник 2016 року, нині студент Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► диплом за І-е місце в обласних змаганнях з авіамоделювання (кімнатні моделі) у класі F-1M Таран Миколі, грудень 2015 р.

► диплом за І-е місце в обласних змаганнях з авіамоделювання (кімнатні моделі) у класі F-1L Ковальову Кирилу, грудень 2015 р.

► диплом за І-е місце в обласних змаганнях з авіамоделювання (кімнатні моделі) у класі F-1N Постольнику Владиславу, грудень 2015 р.

► диплом за І-е місце в обласних змаганнях з авіамоделювання (кімнатні моделі) у класі F-1D Снежик Богдану, грудень 2015 р.

► диплом за ІІ-е місце в обласних змаганнях з авіамоделювання (кімнатні моделі) у класі Mini-Stick Ковальову Кирилу, грудень 2015 р.

► диплом за ІІ-е місце в обласних змаганнях з авіамоделювання (кімнатні моделі) у класі F-1D Кривошеєву Івану, грудень 2015 р.

► диплом за ІІ-е місце в обласних змаганнях з авіамоделювання (кімнатні моделі) у класі F-4F Постольнику Владиславу, грудень 2015 р.

► диплом за ІІІ-е місце в обласних змаганнях з авіамоделювання (кімнатні моделі) у класі F-4F Таран Миколі, грудень 2015 р.

► диплом за І-е місце у класі моделей F-1-D на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді на кубок України «Сніжинка – 2016» з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі у приміщенні) Москаленко Олександру, м. Марганець, березень 2016 р.

► диплом за ІІ-е місце на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівсь-кої молоді на кубок України «Сніжинка – 2016» з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі у приміщенні), м. Марганець, березень 2016 р.

► диплом за ІІ-е місце у класі моделей «mini stick» на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді на кубок України «Сніжинка – 2016» з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі у приміщенні) Ковальову Кирилу, м. Марганець, березень 2016 р.

► грамота за І-е місце в номінації «Тривалість польоту» у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з найпростіших моделей планерів на дальність та тривалість польоту, квітень 2016 р.

► грамота за І-е місце в номінації «Тривалість польоту» у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з найпростіших моделей планерів на дальність та тривалість польоту Ковальову Кирилу, квітень 2016 р.

► грамота за ІІ-е місце в номінації «Абсолютний чемпіон» у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з найпростіших моделей планерів на дальність та тривалість польоту, квітень 2016 р.

► грамота за ІІІ-е місце в номінації «Дальність польоту» у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з найпростіших моделей планерів на дальність та тривалість польоту, квітень 2016 р.

► диплом за ІІІ-є місце в старшій групі серед моделей із вільних матеріалів на Обласних змаганнях з авіамодельного спорту Ковальову Кирилу, червень 2016 р.

► диплом за ІІІ-є місце в старшій групі серед моделей метальних планерів на Обласних змаганнях з авіамодельного спорту Гордієнко Герману, червень 2016 р.

► диплом за ІІІ-є місце у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків), м. Марганець, червень 2016 р.

► диплом за ІІІ-є місце у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) в класі моделей F-1-L Ковальову Кирилу, м. Марганець, червень 2016 р.

► диплом за ІІІ-є місце у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) в класі моделей F-1-D Москаленко Олександру, м. Марганець, червень 2016 р.

► диплом за 4-е місце у класі моделей «Mini-Stick» на Всеукраїнських змаганнях з вільнолітаючих моделей для приміщень Гордієнко Герману, м. Кропивницький, липень 2016 р.

► диплом за 5-е місце у класі моделей «F-1-R» на Всеукраїнських змаганнях з вільнолітаючих моделей для приміщень Маркіну Сергію, м. Кропивницький, липень 2016 р.

► диплом за ІІ-е місце в авіамодельних змаганнях на Кубок ім. М.М. Галайбо (вільнолітаючі моделі), м. Конотоп, серпень 2016 р.

► диплом за ІІ-е місце у класі «F-1-В» в авіамодельних змаганнях на Кубок ім. М.М. Галайбо Мілочкіну Павлу, м. Конотоп, серпень 2016 р.

► диплом за ІІ-е місце у змаганнях з авіамодельного спорту «Відкрита першість Харківської області на приз Діда Мороза у класі метальних моделей», старша вікова група, м. Харків, грудень 2016 р.

► грамота за І-е місце у класі моделей F-1-D у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з моделей планерів на дальність та тривалість польоту, Ковальову Кирилі, квітень 2017 р.

► грамота за І-е місце у класі моделей F-1-L (EZB) у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з моделей планерів на дальність та тривалість польоту Ковальову Кирилі, квітень 2017 р.

► грамота за ІІ-е місце у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з моделей планерів на дальність та тривалість польоту, квітень 2017 р.

► грамота за «Жагу до перемоги» та активну участь у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з моделей планерів на дальність та тривалість польоту, Лисенко Богдану, квітень 2017 р.

► диплом ІІІ ступеня за ІІІ-є місце у класі моделей «mini-stick» на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно-літаючі моделі літаків у приміщенні), Гордієнко Герману, м. Кропивницький, травень 2017 р.

► грамота за ІІ-е місце у класі моделей F-1-N у міських змаганнях до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики з кімнатних моделей планерів та моделей з гумовим двигуном на тривалість польоту Ковальову Кирилі, квітень 2018р.

► грамота за І-е місце у молодшій групі серед моделей метальних планерів із паперу на Обласних змаганнях на приз тижневика „МИГ” Головатенко Денису, червень 2018 р.

► грамота за ІІІ-є місце у молодшій групі серед моделей метальних планерів із паперу на Обласних змаганнях на приз тижневика „МИГ” Коряк Максиму, червень 2018 р.

► диплом за ІІІ-є місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні) (ІV ранг) командної першості у класі моделей F-1-N, м. Марганець, червень 2018 р.

► диплом за ІІІ-є місце у класі моделей F-1-N Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні) (ІV ранг) члену команди з метальних планерів Ковальову Кирилі, м. Марганець, червень 2018 р.

► диплом за ІІІ-є місце у класі моделей F-1-N Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні) (ІV ранг) члену команди з метальних планерів Степанову Дмитру, м. Марганець, червень 2018 р.

► диплом за ІІІ-є місце у класі моделей F-1-N Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні) (ІV ранг) члену команди з метальних планерів Гордієнко Герману, м. Марганець, червень 2018 р.

Досягнення за 2018-2019 н. р.

1 диплом лауреата І ступеня міського значення, 10 дипломів лауреата І ступеня обласного значення, 5 дипломів лауреата І ступеня Всеукраїнського значення;
1 диплом лауреата ІІ ступеня обласного значення, 3 дипломи лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення;
1 диплом лауреата ІІІ ступеня Всеукраїнського значення;

Досягнення за 2019-2020 н. р.

1 диплом лауреата І ступеня міського значення, 10 дипломів лауреата І ступеня обласного значення, 6 дипломів лауреата І ступеня Всеукраїнського значення;
1 диплом лауреата ІІ ступеня обласного значення, 6 дипломів лауреата І ступеня Всеукраїнського значення;
1 диплом лауреата ІІІ ступеня міського значення, 1 диплом лауреата ІІІ ступеня Всеукраїнського значення ;

Дякуємо, що завітали до нас!


Обсуждение закрыто.