logo
  • Опубликовано 24.05.2011
  • Комментарии к записи "Fancy", "Iris" отключены

"Fancy", "Iris"

«Зразковий художній колектив»

студія рукоділля «Fancy»

«Зразковий художній колектив» студію рукоділля «Фансу́» створено в ПНЗ «Центрі дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» у вересні 2009 року.

Заняття в студії рукоділля дають можливість дітям оволодіти унікальним багатогранним мистецтвом ліплення, шиття та валяння, ознайомитись з творчим надбанням світової та української культури. Від тих, хто займається рукоділлям та декоруванням, воно потребує інтелекту, певних математичних здібностей, просторового уявлення, охайності, ретельності, терплячості та наполегливості задля досягнення кінцевого результату.

Суханова Оксана Анатоліївна

керівник «Зразкового художнього колективу»
студії рукоділля «Fancy».

Закінчила Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за спеціальністю «Двигуни ракетно-космічних літальних апаратів».

Працює у закладі з 01.09.2009 року.

Керівник гуртка-методист.

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Колектив складається з 4-х груп, у яких займаються вихованці віком від 7 до 18 років. Вся робота студії основана на поєднанні індивідуальної і колективної роботи: вихованці самостійно виконують елементи композицій, а потім складають їх у колективну роботу. Крім того, маються завдання, які дитина виконує повністю самостійно. На першому році навчання проводяться заняття з елементами гри. На другому – присутня подача ґрунтовних теоретичних знань у вигляді лекцій. Чудово у навчально-виховний процес впроваджуються відвідування виставок, майстер-класів, музеїв, тощо. Кожний навчальний рік завершується виставкою творчих робіт вихованців студії, персональними виставками, захистом персональних творчих проектів, представленням створених креативних виставкових робіт на звітному концерті для батьків тощо.

В колективі навчаються 70 вихованців.

Структура дитячого колективу

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці «Народна іграшка» Кузьменко Ксенії листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» на V міському конкурсі-майстерні дитячої творчості «Таланти міста «Z» Байда Вікторії, лютий 2016 р.

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Ніколенко Назару, Ніколенко Діані, травень 2016 р.

► Диплом за ІІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Кравченко Катерині, травень 2016 р.

► Диплом за ІІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Головатенко Марії, травень 2016 р.

► диплом І ступеня переможцю Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Суханову В’ячеславу, червень 2016 р.

► диплом ІІІ ступеня переможцю Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Байда Вікторії, червень 2016 р.

► диплом за І-е місце в Обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» Заліській Яні, листопад 2016 р.

 

► диплом за І-е місце в Обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» Маліковій Єлизаветі, листопад 2016 р.

► грамота за ІІІ-е місце у заочному конкурсі виробів декоративно-прикладного мистецтва «Різдвяний подарунок другу» Кравченко Катерині, грудень 2016 р.

► диплом лауреата ІІ ступеня у віковій категорії 8-12 років у Всеукраїнському проекті «Просто небилиці» Кравченко Катерині, грудень 2016 р.

► грамота за участь у ХVІІ міському зимовому фестивалі «Різдвяні вітання» Суханову Вячеславу, січень 2017 р.

► диплом І ступеня переможцю ІІІ Всеукраїнської виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» Заліській Яні, лютий 2017 р.

► диплом за яскраву позитивну роботу на VІ  міському конкурсі-майстерні дитячої творчості «Таланти міста Z» Маліковій Єлизаветі, лютий 2017 р.

► грамота за ІІ-е місце у міському фольклорному святі «Проводи зими» Севєриній Вікторії, лютий 2017 р.

► диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Даниловій Софії, травень 2017 р.

► диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Суханову Вячеславу, травень 2017 р.

► диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Альохіній Дарї, травень 2017 р.

► диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Кравченко Катерині, травень 2017 р.

► диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Головатенко Марії, травень 2017 р.

► диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Севериній Вікторії, травень 2017 р.

 

► диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Єчиній Марині, травень 2017 р.

► диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Маліковій Єлизаветі, травень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Худолей Валерії, травень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Тверітіній Дарї, травень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Коломоєць Поліні, травень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Звєрєвій Наталії, травень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Лобода Альберту, травень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Любченко Владиславі, травень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Смірновій Софії, травень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Грицаєнко Вікторії, травень 2017 р.

Досягнення за 2018-2019 н. р.

2 дипломи лауреата І ступеня міського значення, 7 дипломів лауреата І ступеня обласного значення, 2 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 1 диплом лауреата І ступеня Міжнародного значення;
5 дипломів лауреата ІІ ступеня міського значення, 1 диплом лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення;
1 диплом лауреата ІІІ ступеня міського значення;

Досягнення за 2019-2020 н. р.

2 дипломи лауреата І ступеня міського значення, 7 дипломів лауреата І ступеня обласного значення, 4 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 2 дипломи лауреата І ступеня Міжнародного значення;
5 дипломів лауреата ІІ ступеня міського значення, 1 диплом лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення, 2 дипломи лауреата ІІ ступеня Міжнародного значення;
1 диплом лауреата ІІІ ступеня міського значення;

Дякуємо, що завітали до нас!


Обсуждение закрыто.