logo
  • Опубликовано 26.04.2011
  • Комментарии к записи Едельвейс отключены

Едельвейс

«Народний художній колектив» циркова студія «Едельвейс»

Циркова студія «Едельвейс» була створена у Центрі дитячої та юнацької творчості Шевченківського району у вересні 1998 року. Наполеглива праця, старання та вміння принесли колективу успіхи та визнання. У 2005 році Міністерством освіти і науки України цирковій студії «Едельвейс» присвоєно звання «Зразковий художній колектив», яке підтверджено у 2010 році.

У квітні 2016 року творчому колективу присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».

У студії займається 115 дітей віком від 5 до 18 років, які безмежно закохані у циркове мистецтво. Можливо, не кожному з них призначено стати «зіркою» манежу, але ж вони збережуть назавжди добрі спогади і почуття від занять цирковим мистецтвом – святом грації та краси.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

 

Бабенко Олена Василівна

керівник «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс».

Закінчила Запорізький педагогічний коледж       за спеціальністю «Дошкільне виховання».

Працює у закладі з 01.11.1998 року.

 

 

 

Непомняща Світлана Анатоліївна

керівник «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс».

Закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю «Психологія»

Працює у закладі з 03.09.2007 року.

 

 

 

 

 

Горбацевич Вікторія Анатоліївна

керівник «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс».

Закінчила Київський державний коледж естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю «Естрадно-циркове мистецтво», кваліфікація — акробат цирковий.

Працює у закладі з вересня 2018 року.

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Вихованці на заняттях у студії реалізовують власні творчі здібності і потенційні можливості у різних жанрах циркового мистецтва: акробатиці, гімнастиці, жонглюванні, еквілібристиці, клоунаді тощо.

В колективі навчаються 115 вихованців.

Структура дитячого колективу

 

ВИПУСКНИКИ ЦИРКОВОЇ СТУДІЇ «ЕДЕЛЬВЕЙС»

Високий рівень навчання вихованців сприяє їх професійному та особистісному самовизначенню. Випускники колективу навчаються у Київському державного коледжу естрадного та циркового мистецтва.       Бабенко Вікторія – випускниця творчого колективу нині є артисткою міжнародної циркової трупи «Євразія цирк».

 

Ілля Горєлий

випускник 2011 року,

керівник: Бабенко О.В.

Нині  артист циркової трупи «The Global Village Theatre in the public park of Al-Amirat – Muscat Festsval», м. Оман, Арабські Емірати.

 

 

 

 

 

 

 

Богдан Козлов

випускник 2009 року,

керівник: Бабенко О.В.

Нині артист циркової трупи на кораблі «Grunge», Німеччина.

 

 

 

 

 

 

 

Артур Дудов

випускник 2011 року,

керівник: Бабенко О.В.

Нині артист циркової трупи «Circus Roncalli», м. Мюнхен, Австрія.

 

 

 

 

 

 

 

Лілія Крилова

випускник 2014 року,

керівник: Бабенко О.В.

Нині артист артистка циркової трупи круїзних лайнерів кампанії «Celebrity Equinox», м. Маямі, США.

 

 

 

 

 

 

 

Литвинчук Дар`я     

випускниця 2019 року, студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, (кафедра циркових жанрів) за спеціальністю «Сценічне мистецтво».

 

 

 

 

 

Заньков Данило    

випускник 2019 року, студент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю «Сценічне мистецтво».

 

 

 

 

Ластівка Каріна     

випускниця 2020 року, студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, (кафедра циркових жанрів) за спеціальністю «Сценічне мистецтво».

 

 

 

 

 

Стєбунова Анна   

випускниця 2020 року, студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, (кафедра циркових жанрів) за спеціальністю «Сценічне мистецтво».

 

 

 

 

Список випускників циркової студії «Едельвейс»

► Степаненко Анастасія — випускниця 2016 року. Студентка Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, спеціальність «Естрадно-циркове мистецтво».

► Бабенко Вікторія випускниця 2001 року. Нині артистка цирку, Фінляндія.

► Бабенко (Непомняща) Світлана — випускниця 2007 року. Нині педагог циркової студії «Едельвейс».

► Дом’яніч Катерина – випускниця 2008 року. Нині артистка цирку, Туреччина.

► Шостак Анастасія – випускниця 2009 року. Нині артистка компанії «Туркіс-циркус».

► Дудов Артур – випускник 2011 року.Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтва імені Л.Й.Утьосова, спеціальність „циркова акробатика”.

► Горілий Ілля — випускник 2011 року. Луганський обласний коледж культури і мистецтв, спеціальність „естрадно-циркове мистецтво”.

► Крилова Лілія — випускниця 2014 року. Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, спец-ть „Циркова акробатика”.

► Федорова Еліна — випускниця 2018 року. Студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, спеціальність „Сценічне мистецтво. Циркові жанри”(бюджет).

► Медуниця Єлизавета — випускниця 2018 року. Студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, спеціальність „Сценічне мистецтво. Циркові жанри»(бюджет).

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

 

► диплом за І-е місце в номінації «Оригінальне мистецтво цирковий жанр», підготовча група до 8 років, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Діти Сонця і Миру» вересень 2016 р.

► диплом за І-е місце в номінації «Оригінальне мистецтво цирковий жанр», підготовча група до 8 років, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Діти Сонця і Миру» Калько Єві вересень 2016 р.

► диплом за І-е місце в номінації «Оригінальне мистецтво цирковий жанр», молодша група 12-14 років, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Діти Сонця і Миру» Федоровій Еліні вересень 2016 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Оригінальний жанр (циркове мистецтво)», категорія 11-13 років, на Міжнародному фестивалі творчості «Golden Fest Odessa – 2016», м. Одеса, листопад 2016 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Оригінальний жанр. Циркове мистецтво», змішана категорія, на Міжнародному багатожанровому фестивалі «Усі зірки галактики» Рожко Богдані та Кузнєцову Данилі, м. Дніпро,     листопад 2016 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Оригінальний жанр. Циркове мистецтво», середня дитяча категорія, на Міжнародному багатожанровому фестивалі «Усі зірки галактики» Федоровій Еліні листопад 2016 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Оригінальний жанр. Циркове мистецтво», молодша дитяча категорія, на Міжнародному багатожанровому фестивалі «Усі зірки галактики» Власенко Марії, Богачук Анастасії, Мітішовій Наталії та Звєрєвій Наталії, листопад 2016 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Оригінальний жанр. Циркове мистецтво», середня дитяча категорія, на Міжнародному багатожанровому фестивалі «Усі зірки галактики» Сироватко Юліїї та Стебуновій Анні, листопад 2016 р.

► диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Оригінальний жанр. Циркове мистецтво», старша дитяча категорія, на Міжнародному багатожанровому фестивалі «Усі зірки галактики» Литвинчук Дарї листопад 2016 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Цирковий жанр», середня категорія, на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтва і творчості «Новорічна феєрія» Лазарєвій Мілані, Доріній Софії та Дубовій Ніколетті,        м. Дніпро, грудень 2016 р.

► диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Цирковий жанр», середня категорія, на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтва і творчості «Новорічна феєрія» Лазарєвій Мілані та Андрющенко Олексію, м. Дніпро, грудень 2016 р.

► диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації «Цирковий жанр», молодша категорія, на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтва і творчості «Новорічна феєрія» Рожко Богдані та Кузнєцову Данилі, м. Дніпро,         грудень 2016 р.

► диплом за І-е місце в номінації «Циркове мистецтво 7-9 років» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяний олімп» Коренєвій Анастасії, Поляковій Катерині та Полянській Вероніці м. Славське, січень 2017 р.

► диплом за І-е місце в номінації «Циркове мистецтво» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяний олімп» Андрющенко Олександру та Сироватка Юлії, м. Славське, січень 2017 р.

► диплом за І-е місце в номінації «Циркове мистецтво 13-15 років» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяний олімп” Федоровій Еліні,               м. Славське, січень 2017 р.

► диплом за І-е місце в номінації «Циркове мистецтво 10-12 років» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяний олімп» Сироватка Юлії та Стебуновій Анні, м. Славське, січень 2017 р.

► диплом за ІІ-е місце в номінації «Циркове мистецтво 13-15 років» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяний олімп» Медуниця Єлизаветі та Федоровій Еліні, м. Славське, січень 2017 р.

► диплом за ІІ-е місце в номінації «Циркове мистецтво», малі форми, на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяний олімп» Федоровському Дмитру та Чубукіну Олександру, м. Славське, січень 2017 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Оригінальне мистецтво», жанр «Цирк», ІІІ вікова категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Grand Music Fest» дуету у складі: Сироватка Юлія та Стебунова Ганна, м. Харків        лютий 2017 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Оригінальне мистецтво», жанр «Цирк», ІІІ вікова категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Grand Music Fest» Федоровій Еліні, м. Харків, лютий 2017 р.

► диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Оригінальне мистецтво», жанр «Цирк», ІІІ вікова категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Grand Music Fest» дуету у складі: Федорова Еліна і Медуниця Єлизавета, м. Харків        лютий 2017 р.

► диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Оригінальне мистецтво», жанр «Цирк», ІІІ вікова категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Grand Music Fest» Стєбуновій Ганні, м. Харків, лютий 2017 р.

► диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Оригінальне мистецтво», жанр «Цирк», ІІІ вікова категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Grand Music Fest» Литвинчук Дар’ї, м. Харків, лютий 2017 р.

► диплом за І-е місце у лізі дебютантів в номінації «Drive stars» на ІІІ Всеукраїнському шоу фестивалі талантів «ZaГрай Fest-2017» Федоровій Еліні, березень 2017 р.

► диплом за ІІ-е місце у лізі дебютантів на ІІІ Всеукраїнському шоу фестивалі талантів «ZaГрай Fest-2017» Ланець Анні та Ігнатовій Анастасії, березень 2017 р.

► диплом за ІІ-е місце у лізі дебютантів на ІІІ Всеукраїнському шоу фестивалі талантів «ZaГрай Fest-2017», березень 2017 р.

► диплом за ІІ-е місце в номінації «Повітряна гімнастика» на ІІІ Всеукраїнському шоу фестивалі талантів «ZaГрай Fest-2017» Троян Ярині, березень 2017 р.

► диплом за ІІІ-є місце у лізі дебютантів в номінації «Baby stars» на ІІІ Всеукраїнському шоу фестивалі талантів «ZaГрай Fest-2017», березень 2017 р.

► диплом за ІІ-е місце в лізі дебютантів в номінації «Baby stars» на ІІІ Всеукраїнському шоу фестивалі талантів «ZaГрай Fest-2017» Сироватка Юлії, березень 2017 р.

► диплом за І-е місце на Всеукраїнському дитячому фестивалі мистецтв «Калинове гроно», м. Запоріжжя, березень 2017 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Гімнастика у партерному кільці», категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва «Дивоцирк» Полянській Вероніці, м. Запоріжжя, березень 2017 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Акробатика», категорія 5, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва «Дивоцирк» Сироватка Юлії та Андрющенко Олександру, березень 2017 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Еквілібр», категорія 3, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва «Дивоцирк» Федоровій Еліні, березень 2017 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Еквілібр», категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва «Дивоцирк» Коренєвій Анастасії, Поляковій Катерині та Полянській Вероніці, березень 2017 р.

► диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Акробатика», категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва «Дивоцирк» Федоровському Дмитру та Чубукіну Олександру, березень 2017 р.

► диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Хула-хуп», категорія 3, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва «Дивоцирк» Литвинчук Дар’ї, березень 2017 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Групова акробатика» на Міжнародному фестивалі «STAR CHILDREN» травень 2017 р.

► диплом лауреата І ступеня в номінації «Пластичний етюд» на Міжнародному фестивалі «STAR CHILDREN» Калько Єві, травень 2017 р.

► диплом лауреата І  ступеня в номінації «Еквілібр» на Міжнародному фестивалі «STAR CHILDREN» дуету у складі: Ланець Ганни та Занькова Данили, травень 2017 р.

► Гран-прі в номінації „Партерна гімнастика” на Відкритому Всеукраїнському турнірі зі спортивної та циркової акробатики „Парад юних акробатів”, м. Балаклія, травень 2018 р.

► Диплом за І-е місце в номінації „Спортивна акробатика (змішана акробатична пара)”, молодша вікова категорія, на Відкритому Всеукраїнському турнірі зі спортивної та циркової акробатики „Парад юних акробатів” Непомнящому В’ячеславу та Леміш Олександрі, м. Балаклія, травень 2018 р.

► Диплом за І-е місце в номінації „Циркова акробатика (повітряна гімнастика на кор-де-волані)”, молодша вікова категорія, на Відкритому Всеукраїнському турнірі зі спортивної та циркової акробатики „Парад юних акробатів” Леміш Олександрі, м. Балаклія, травень 2018 р.

► Диплом за І-е місце в номінації „Циркова акробатика (повітряна гімнастика на кільці)”, середня вікова категорія, на Відкритому Всеукраїнському турнірі зі спортивної та циркової акробатики „Парад юних акробатів” Медуниці Єлизаветі, м. Балаклія, травень 2018 р.

► Диплом за І-е місце в номінації „Циркова акробатика (еквілібр на тростинах)”, середня вікова категорія, на Відкритому Всеукраїнському турнірі зі спортивної та циркової акробатики „Парад юних акробатів” Федоровій Еліні, м. Балаклія, травень 2018 р.

► Диплом за І-е місце в номінації „Спортивна акробатика (змішана акробатична пара)”, змішана вікова категорія, на Відкритому Всеукраїнському турнірі зі спортивної та циркової акробатики „Парад юних акробатів” Андрющенко Олександру та Дубовій Ніколєтті, м. Балаклія, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Акробатичний дует”, категорія 5, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Дубовій Ніколетті та Андрющенко Олександру, м. Балаклія, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Акробатика”, категорія 3, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Федоровій Еліні та Медуниці Єлизаветі, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Повітряна гімнастика”, категорія 1, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Леміш Олександрі, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Повітряна гімнастика”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Троян Ярині, травень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ ступеня в номінації „Повітряна гімнастика”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Троян Ярині, травень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ ступеня в номінації „Партерне кільце”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Шигіній Ксенії, травень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ ступеня в номінації „Каучук”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Аграсай Наталії, травень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації „Повітряне кільце”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Полянській Вероніці та Поляковій Катерині, травень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації „Повітряне кільце”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Доркіній Софії та Ланець Ганні, травень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації „Повітряна гімнастика”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Беляковій Валерії, травень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації „Акробатичний квартет”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Дановському Данилі, Калашникову Микиті, Кузнєцову Данилі та Кузнєцовій Дар’ї, травень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації „Акробатичний дует”, категорія 2, на Всеукраїнському фестивалі циркового мистецтва „Дивоцирк” Мітішовій Наталії та Ляпко Ганні, травень 2018 р.

► Гран-прі в номінації „Циркове мистецтво (колектив)”, категорія „Н”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці”, м. Дніпро, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (дует)”, категорія „F”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Федоровському Максиму і Ластівка Карині, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (дует)”, категорія „С”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Ланець Анні та Доркіній Софії, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (дует)”, категорія „В”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Куц Анастасії та Аграсай Наталії, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (соло)”, категорія „Д”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Медуниця Єлизаветі, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (дует)”, категорія „Д”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Федоровському Дмитру та Чубукіну Олександру, червень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ ступеня в номінації „Циркове мистецтво (соло)”, категорія „С”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Стебуновій Анні, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (колектив)”, категорія „Н”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці”, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (тріо)”, категорія „А”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Коваль Поліні, Строй Кароліні та Фроловій Аліні, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (дует)”, категорія „В”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Поляковій Катерині та Полянській Вероніці, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Циркове мистецтво (соло)”, категорія „А”, на Міжнародному фестивалі мистецтв „З Україною в серці” Леміш Олександрі, червень 2018 р.

► Диплом лауреата І-го ступеня в номінації „Циркове мистецтво”, 2 вікова категорія, на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості „Серебряная волна” Шигіній Ксенії, червень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ-го ступеня в номінації „Циркове мистецтво”, 2 вікова категорія, на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості „Серебряная волна” Аграсай Наталії та Сажко Святославу, червень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ-го ступеня в номінації „Циркове мистецтво”, 3 вікова категорія, на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості „Серебряная волна” Аграсай Наталії, Шигіній Ксенії та Власенко Марії, червень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ-го ступеня в номінації „Циркове мистецтво”, 2 вікова категорія, на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості „Серебряная волна” Аграсай Наталії, червень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ-го ступеня в номінації „Циркове мистецтво”, 3 вікова категорія, на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості „Серебряная волна” Доркіній Софії та Дубовій Ніколетті, червень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ-го ступеня в номінації „Циркове мистецтво”, 3 вікова категорія, на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості „Серебряная волна” Доркіній Софії, Дубовій Ніколетті та Ланець Ганні, червень 2018 р.

Досягнення за 2018-2019 н. р.

11 «Гран-прі» (5 Всеукраїнського рівня та 6 Міжнародного рівня);
35 дипломів лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 25 дипломів лауреата І ступеня Міжнародного значення, 1 диплом лауреата І ступеня обласного значення;
17 дипломів лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення, 21 диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного значення;
6 дипломів лауреата ІІІ ступеня Всеукраїнського значення, 4 дипломи лауреата ІІІ ступеня Міжнародного значення;

Досягнення за 2019-2020 н. р.

27 «Гран-прі» (5 Всеукраїнського значення, 22 Міжнародного значення);
1 диплом лауреата І ступеня обласного значення, 44 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 33 дипломи лауреата І ступеня Міжнародного значення;
17 дипломів лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення, 23 дипломи лауреата ІІ ступеня Міжнародного значення;
6 дипломів лауреата ІІІ ступеня Всеукраїнського значення, 4 дипломи лауреата ІІІ ступеня Міжнародного значення;

Дякуємо, що завітали до нас!