logo
  • Опубликовано 26.05.2011
  • Комментарии к записи Театральна студія отключены

Театральна студія

Театральна студія «ГРА»

Якщо Ви захоплюєтесь театральним мистецтвом, мрієте про велику сцену та оплески глядачів, запрошуємо вас до театральної студії «Гра»! Тут Вас навчать секретам акторської майстерності, природній поведінці на сцені, допоможуть увійти у дивовижний, цікавий світ театру. Театральну студію «Гра» створено у 2003 році. Наразі у колективі займається понад 50 вихованців віком від 6 до 17 років.

Немельяйнен Ірина Володимирівна

керівник театральної студії «ГРА».

Член спілки театральних діячів України.

Закінчила Харківський Національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського за спеціальністю «Театральне мистецтво». Працювала у Запорізькому ТЮГу (згодом Театр молоді) і акторкою муніципального театру-лабораторії «Vie».

Працює у закладі з 14.10.2003 року.

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

На заняттях студії вихованці засвоюють основи акторської майстерності, сценічної мови і руху, постановки голосу, тощо.

Структура дитячого колективу

Репертуар студії «Гра»

► 2004 О. Ярін «Три апельсини» (за п’єсою К. Гольдоні «Любов до трьох апельсинів»)

► 2005 «Коріння капіталізму» (за М. Зощенко)

► 2006 «Срібний вік» (за сценарієм Т. Мозоленко)

► 2007 «Граємо у класики» Фрагменти п’єс В. Шекспіра О. Пушкіна М. Гоголя Клима (сценарій І. Немельяйнен)

► 2008 С. Міхалков «Сомбреро»

► 2009 В. Ілюхов «Чарівна книга»

► 2010 В. Ілюхов «Шхуна Сюзен Джейн»

► 2011 А. Староторжский, Л. Титова «Новорічна ніч і космічні прибульці» П’єса-Казка

► 2011 «Таємниця маєтку Робера» Драма (за мотивами Робера Тома «8 закоханих жінок»)

► 2011 В. Володарський «Мільйон за родимку» комедія

► 2012 О. Мелешин «Іграшкова трагедія» Н. Шувалов «Чесне велетенське»

► 2013 В. Красногоров «Собака» Д. Верясова, О. Михайлов «Балаганчик братів Гримм» (Казка-Жарт на сюжети братів Гримм) И. Хабарова «Це все ми..», «Вовк-гастролер», «Звичайна шкільна історія», «Лісова історія».

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► диплом за ІІІ-є місце в обласному фестивалі-конкурсі дитячих та юнацьких театральних колективів «Світ театру та Я», листопад 2015 р.

► грамота за кращу чоловічу роль в обласному фестивалі-конкурсі дитячих та юнацьких театральних колективів «Світ театру та Я», Мальованому Максиму, листопад 2015 р.

► грамота за кращу жіночу роль в обласному фестивалі-конкурсі дитячих та юнацьких театральних колективів «Світ театру та Я», Кінік Софії, листопад 2015 р.

► грамота за кращу жіночу роль в обласному фестивалі-конкурсі дитячих та юнацьких театральних колективів «Світ театру та Я», Луценко Олександрі, листопад 2015 р.

► грамота за кращу чоловічу роль в обласному фестивалі-конкурсі дитячих та юнацьких театральних колективів «Світ театру та Я», Швець Юрію, листопад 2015 р.

► диплом за ІІІ-е місце в молодшій віковій категорії 7-10 років на міському конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Котляр Анні, квітень 2016 р.

► диплом за ІІІ-е місце в молодшій віковій категорії 7-10 років на міському конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Чепіга Олександрі, квітень 2016 р.

► диплом за розкриття теми милосердя в творах, молодша вікова категорія 7-10 років, на міському конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Чернацькій Алісі, квітень 2016 р.

► диплом за творчий підхід та оригінальність виконання творів, середня вікова категорія 11-14 років, на міському конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Кшемінському Михайлу, квітень 2016 р.

► диплом за творчу перспективу, середня вікова категорія 11-14 років, на міському конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Мальованому Максиму, квітень 2016 р.

► диплом за оригінальність виконання творів сучасних авторів, старша вікова категорія 15-18 років, на міському конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», П’ятак Ладі, квітень 2016 р.

► диплом лауреата І премії в номінації «Театр» на VІІ Міжнародному форумі мистецтв, м. Дніпро, травень 2016 р.

► диплом за І-е місце в номінації «Оригінальне мистецтво цирковий жанр», підготовча група до 8 років, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Діти Сонця і Миру», вересень 2016 р.

► Гран-прі в номінації «Театральне мистецтво», дует, змішана вікова категорія, на І Міжнародному конкурсі-фестивалі «Star-dream», Скляр Андрію та Бугайовій Аліні, м. Хмельницький, березень 2017 р.

► диплом в номінації «Театральне мистецтво», дует, змішана вікова категорія, на І Міжнародному конкурсі-фестивалі «Star-dream», м. Хмельницький, березень 2017 р.

► грамота за І-е місце в номінації «Виконавська майстерність» у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Мальованому Максиму, квітень 2017 р.

► грамота за ІІ-е місце в номінації «Виконавська майстерність» у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Пунько Анжеліці, квітень 2017 р.

► грамота за ІІ-е місце в номінації «Виконавська майстерність» у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Сердюковій Лілії, квітень 2017 р.

► грамота за ІІІ-є місце в номінації «Виконавська майстерність» у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Чернацькій Алісі, квітень 2017 р.

► грамота в номінації «Виконавська майстерність» за майстерність у розкритті патріотичної теми у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Айдаровій Карині, квітень 2017 р.

► грамота в номінації «Виконавська майстерність» за творчий підхід у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Плуталовій Дар’ї, квітень 2017 р.

► грамота в номінації «Виконавська майстерність» за творчу перспективу у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», Ярчук Михайлу, квітень 2017 р.

► грамота за активну участь у Всеукраїнських та обласних масових заходах художньо-естетичного напрямку, високу майстерність виконання художніх творів на обласному фестивалі-огляді «Таланти твої, Запорізький краю!» та обласному фестивалі-конкурсі дитячих та юнацьких театральних колективів «Світ театру та Я», Мальованому Максиму, травень 2017 р.

► Гран-прі в номінації «Оригінальний жанр – читці», молодша категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України», Пєсоцькому Гордію, лютий 2018 р.

Досягнення за 2018-2019 н. р.

1 диплом лауреата І ступеня Всеукраїнського значення;
6 дипломів лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення.

Досягнення за 2019-2020 н. р.

1 диплом лауреата І ступеня Всеукраїнського значення;
6 дипломів лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення;

Дякуємо, що завітали до нас!


Обсуждение закрыто.