logo
  • Опубликовано 27.04.2011
  • Комментарии к записи "Терниця" отключены

"Терниця"

«Народний художній колектив» хоровий колектив української пісні «Терниця»

Ласкаво просимо до хорового колективу української пісні «Терниця», у якому діти знайомляться з кращими зразками народних та авторських творів, навчаються володіти своїм голосом, розвивають музичний слух та відчувають справжнє задоволення від хорового співу.

Дитячий колектив створено у 2003 році за ініціативою талановитого педагога, шанувальниці української пісні –  Лопухіної Оксани Миколаївни. «Терниця» є відомою серед любителів народного мистецтва і завжди дарує радість від зустрічі з українською піснею у виконанні дітей.

У липні 2012 р. хоровому колективу української пісні «Терниця» присвоєно звання «Народний художній колектив» наказ МОНУ від 08.04.2016 р. № 824. Підтвердження звання у лютому 2017 р. наказ МОНУ від 06.02.2017 р. № 183

 

Кірєй Олег Андрійович

керівник «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця»

Закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького за спеціальністю «Музичне мистецтво».

Працює у закладі з 04.09.2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Баля Вероніка Владиславівна

керівник «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця»

Працює у закладі з 01.09.2021 року.

 

 

 

 

 

Левченко Сергій Миколайович

акомпаніатор

Закінчив Запорізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «музика і співи».

Працює у закладі з 01.09.2005 року.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

В колективі займаються діти віком від 5 до 18 років, розподілені на три навчальні групи, вокальна група та солісти в яких навчається 75 вихованців.

Структура дитячого колективу

Репертуар колективу складається з багатьох українських народних, козацьких та авторських пісень: «Ой терниця терновая» (українська народна пісня). Молодша група: «Крап-крап» (слова і музика Наталії Май), «На нашій Україні» (слова і музика Наталії Май), «Пиптик» (слова і музика Олександра Шевченка), «Зимонька-зима» (слова і музика Алли Мігай), «Черепаха – аха-аха» (слова і музика Ганни Чубач).

Середня група: «Козачата» (слова Ольги Яворської, музика Миколи Ведмедеря), «Пісня про Миколая» (слова і музика Тетяна Комащенко), «Тільки в нас на Україні» (слова і музика Наталії Май), «Ой літає соколонько» (українська народна пісня), «Чи я не хазяйка, чи я не господиня» (українська народна пісня)

Старша група: «Гарний козак, гарний» (слова О. Жолдака, музика П. Свіста), українські народні пісні: «Гей, соколи!», «Не сходило вранці сонечко» «Розвивайся, зелений байраче», «Із сиром пироги», «Розпрягайте хлопці, коні», «На вечірнім небі зійшла зоря», «Ой новина, новина», «Щедрик, щедрик, щедрівочка», «Добрий вечір Вам», «Старий рік минає», «Ой сивая та і зозуленька», «Добрий вечір тобі, пане господарю».

Вокальна група: «Ой у гаю, при Дунаю», «Колискова Україні» (слова і музика Наталії Май переклад для хору О. Кірєй),

Солісти: «Ой, роде наш красний» (українська народна пісня), «Калина» (Аlyosha), «Ой ти, вітре» (Яна Гурульова), «Тай Вам сіється» (слова і музика З. Красуля), «All of me» (John Legend), «Дніпровський вальс» (слова Валерій Курімський музика Ігор Шамо), «Годі говорити про того, кого нема» (Vivienne Mort), «What`s up» (4 Non Blondes), «Дивлюсь я на небо» (слова М. Петренка, музика В. Заремба), «Вкраїна калинова» (слова і музика Наталії Май).

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

Досягнення за 2019-2020 н. р.

1 «Гран-прі» Міжнародного значення;
4 дипломи лауреата І ступеня міського значення, 2 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 11 дипломів лауреата І ступеня Міжнародного значення;
2 дипломи лауреата ІІ ступеня міського значення, 2 дипломи лауреата ІІ ступеня обласного значення, 1 диплом лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення, 8 дипломів лауреата ІІ ступеня Міжнародного значення;
2 дипломи лауреата ІІІ ступеня обласного значення, 1 диплом лауреата ІІІ ступеня Всеукраїнського значення;

Досягнення за 2018-2019 н. р.

1 «Гран-прі» Міжнародного рівня;
4 дипломи лауреата І ступеня міського значення, 2 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 5 дипломів лауреата І ступеня Міжнародного значення;
2 дипломи лауреата ІІ ступеня міського значення, 2 дипломи лауреата ІІ ступеня обласного значення, 1 диплом лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення, 5 дипломів лауреата ІІ ступеня Міжнародного значення;
2 дипломи лауреата ІІІ ступеня обласного значення, 1 диплом лауреата ІІІ Всеукраїнського значення;Хоровий колектив української пісні «Терниця» – це яскраве сузір’я талановитих дітей і педагога, об’єднаних спільною творчою діяльністю і щиро закоханих в українську народну пісню, яку вони з любов’ю і відданістю дарують своїм глядачам!

Дякуємо, що завітали до нас!