logo
  • Опубликовано 15.09.2015
  • Комментарии к записи Гурток журналістики «Проба пера» отключены

Гурток журналістики «Проба пера»

Гурток журналістики «Проба пера»

Переверзєва Аліна Віталіївна

керівник гуртка журналістики «Проба пера».

Закінчила Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Журналістика», має досвід роботи телеведучої та журналіста на ТРК «АЛЕКС» та КП «Z».

Працює у закладі з 01.09.2015 року.

 

 

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

В гуртку працює три навчальні групи та навчається 45 вихованців.

Структура дитячого колективу:

Головна мета гуртка — розвиток аналітичних і творчих здібностей вихованців в медіа-сфері, критичного мислення у процесі опанування знань і практичних умінь у царині сучасної медіа культури.

На заняттях гуртка діти вивчають основи журналістики, навчаються самостійно писати статті та замітки, правильно брати інтерв’ю та описувати події. Крім теорії наш гурток активно працює практично: випуск власної газети «Проба пера», експрес-випуски газет до свят, створення плакатів, листівок, журнальних сторінок. Також ведеться активна розробка відеоматеріалів – від ідеї, до сценарію і зйомок відеоролику. Гурток журналістики бере участь у низці конкурсів, пробує себе у літературній діяльності. На базі гуртка проводяться «Книжковий клуб» та «Кіноклуб» для усіх бажаючих вихованців Центру творчості.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► Диплом переможця конкурсу учнівських ессе, що проводився до Дня психолога, на тему:  «Якби я був психологом» Сінєльник Олені, 2017 р.

► І місце на Обласному конкурсі соціальної аудіовізуальної реклами «Про здоров’я пам’ятай, органічне обирай!», 2017 р.

► Грамота за перемогу у номінації  «Добра справа» міського свята педагогічної майстерності «Феєрверк талантів» за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти міста Запоріжжя, 2017 р.

► Сертифікат співорганізатора та активного учасника Першого Всеукраїнського форуму «Асоціація молодих освітян», 2017 р.