logo
  • Опубликовано 11.01.2016
  • Комментарии к записи Гурток комп’ютерного дизайну «Градієнт» отключены

Гурток комп’ютерного дизайну «Градієнт»

Гурток Комп’ютерного Дизайну «Градієнт»

Без дизайну в наші дні не обходиться жодна сфера діяльності. Щоб стати хорошим дизайнером, мало вміти малювати від руки, необхідно освоїти широкий спектр комп’ютерних програм комп’ютерної графіки. Сучасний комп’ютерний дизайн дозволяє проявити свою креативність, використовувати свій досвід і синтезувати щось нове та втілювати в життя свої задумки, ідеї, розвивати навички дизайну, вдосконалюватися в цілому.

Чепіга Надія Костянтинівна

керівник гуртка комп’ютерного дизайну.

Закінчила Харківську державну академію дизайну і мистецтв за спеціальністю «Дизайн».

Працює у закладі з 01.09.2011 року.

 

 

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

На заняттях вихованці вивчають основи дизайну (проектування), композиції, формоутворення, основи створення упаковки, фотографіку, комп’ютерний живопис та шрифти. Знайомляться з різними видами комп’ютерної графіки, навчаються створювати графічні твори, анімації, художні об’єкти тощо.

Гурток постійно бере участь у конкурсах, виставках міського, обласного рівня. Таких як: «Знай і люби свій край», «Перлина Запоріжжя», «Просто небилиці», юні фотоаматори «Ми — діти України!», «Комп’ютерна анімація», «Космічні фантазії», «Стежини рідної землі», «Таланти міста Z», «Різдвяні вітання» тощо.

 

 

 

 ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Дзюба Анастасії, квітень 2015, м. Запоріжжя;

► диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Мартинову Юрію, квітень 2015, м. Запоріжжя;

► диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Бойцеву Едуарду, квітень 2015, м. Запоріжжя.

► Почесна грамота за активну участь в конкурсі дитячої творчості «Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо» в рамках міського фольклорного свята «Проводи зими» лютий 2016 р.

► Диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Камінській Євгенії, травень 2016 р.

► Диплом за ІІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Писаренко Владиславі, травень 2016 р.

► Диплом за участь в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в рамках Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Камінській Євгенії, травень 2016 р.

► Диплом за участь в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в рамках Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Єрохіну Павлу, травень 2016 р.

► Диплом за перемогу в номінації «За пропаганду гендерної рівності» у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді» Єрохіну Данилу, грудень 2016 р.

► Диплом за участь у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді» Фоменко Анастасії, грудень 2016 р.

► Диплом за участь у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді» Мартинову Юрію, грудень 2016 р.

► Диплом за участь у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді» Захаровій Поліні грудень 2016 р.

► Диплом за 3-є місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж 15-18 років)» на Міжнародному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів, який проводив Вінницький національний технічний університет, Югаєвій Катерині, лютий 2017 р.

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Єрохіну Данилі, травень 2017 р.

► Диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Фоменко Анастасії, травень 2017 р.

► Диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Тимофієвій Олександрі, травень 2017 р.

► Диплом за участь в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в рамках Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Єроніну Данилі, травень 2017 р.

► Диплом за участь в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в рамках Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Фоменко Анастасії, травень 2017 р.

► Диплом за участь в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в рамках Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Тимофієвій Олександрі, травень 2017 р.

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” Рудь Валерії. травень 2018 р.

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” Безручко Назару. травень 2018 р.

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” Шапран Михайлу. травень 2018 р.

► Диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” Тимофєєвій Олександрі. травень 2018 р.

► Диплом переможця Міжнародного конкурсу дитячого малюнку „Моя Україна – Ukraina mia” за роботу „Крила свободи” Єрохіну Данилі. м. Рим. травень 2018 р.

► Диплом переможця Міжнародного конкурсу дитячого малюнку „Моя Україна – Ukraina mia” за роботу „Соняшник” Ковальовій Марії. м. Рим. травень 2018 р.

Досягнення за 2018-2019 н. р.

2 дипломи лауреата І ступеня обласного значення, 1 диплом лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 1 диплом лауреата І ступеня Міжнародного значення.

Досягнення за 2019-2020 н. р.

2 дипломи лауреата І ступеня обласного значення, 1 диплом лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 1 диплом лауреата І ступеня Міжнародного значення;

Дякуємо, що завітали до нас!


Buy with discount here we offer to buy.

Обсуждение закрыто.