logo
  • Опубликовано 12.02.2018
  • Комментарии к записи Гурток сценічної майстерності отключены

Гурток сценічної майстерності

Керівник — Ніколаєнко Ірина Василівна, керівник гуртка-методист, відмінник освіти України.

Метою діяльності є формування компетентностей особистості в процесі занять сценічним мистецтвом.

Опис діяльності. Для виразності, дієвості виступу на сцені потрібні артистична обдарованість, праця над творами літератури, досконале оволодіння професійною, живою майстерністю словесної та сценічної дії, а також прагнення оволодіти сценічним мистецтвом, бажання подарувати глядачам радість спілкування. Всі навики театрально-творчої діяльності необхідні вихованцям гуртка як для професійного становлення, так і для практичного застосування в житті.

 

Творча діяльність. Гурток почав свою творчу діяльність з 2007 року у Центрі дитячої та юнацької творчості Шевченківського району. Вихованці гуртка приймають активну участь у проведенні всіх організаційно-масових заходів Центру творчості, Шевченківського району, міста Запоріжжя, Запорізької області, а також у Всеукраїнських та міжнародних творчих проектах. На базі ЦДЮТ за участю вихованців гуртка сценічної майстерності з 2004 року було започатковано проведення міського фестивалю ігрових програм, а з 2011 – Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства-Гра».

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

Досягнення за 2018-2019 н. р.

2 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення;
1 диплом лауреата ІІІ ступеня міського значення;

Досягнення за 2019-2020 н. р.

2 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення;
1 диплом лауреата ІІІ ступеня міського значення;

Випускники гуртка є студентами Київського Національного Університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого, Київського Національного Університету ім. Т.Г. Шевченка, коледжу при Київському міжнародному університеті, Дніпропетровського театрального коледжу, Київської муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва, Київської муніципальної академії танцю ім. Сержа Лифаря, Запорізького національного університету, Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди та працюють у закладах мистецтва, телебачення, культури і освіти України та країн світу.


Дякуємо, що завітали до нас!


Обсуждение закрыто.