logo
  • Опубликовано 12.02.2018
  • Комментарии к записи «Майстерня ГРИ» отключены

«Майстерня ГРИ»

Гурток ігротехніків «Майстерня гри»

 

Керівник — Мазнєва Галина Василівна, керівник гуртка-методист, відмінник освіти України, нагороджена орденом ім. Софії Русової.

Метою діяльності є формування компетентностей особистості в     процесі занять ігровою діяльністю.

Опис діяльності. Навчання у колективі дозволяє кожному вихованцю відчувати себе успішним та надає можливість для самореалізації у доступному і знайомому йому виді ігор; сприяє створенню умов для гарного спілкування, приємних особистих і спільних переживань, викликає позитивні емоції, формує прекрасний настрій і збуджує бажання повертатися до таких емоцій під час ігрового дійства; виховання й навчання необхідних знань, умінь та навичок за особистими потребами дітей, інтересами, бажаннями, прагненнями та у надання змоги виробити особистий алгоритм досягнення поставленої мети та вміння приймати спільні рішення.

Творча діяльність. Гурток почав свою творчу діяльність з 2007 року у Центрі дитячої та юнацької творчості. Вихованці гуртка приймають активну участь у проведенні всіх організаційно-масових заходів Центру творчості, Шевченківського району, міста Запоріжжя, Запорізької області, а також у Всеукраїнських та міжнародних творчих проектах. На базі Центру творчості за участю вихованців гуртка юних ігротехніків з 2004 року було започатковано проведення міського фестивалю ігрових програм, а з 2011 – Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства-Гра».

Творчі досягнення та здобутки

Досягнення за 2018-2019 н. р.

2 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення.

Досягнення за 2019-2020 н. р.

2 дипломи  лауреата І ступеня Всеукраїнського значення;

Випускники гуртка є студентами Київського Національного Університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого, Київського Національного Університету ім. Т.Г. Шевченка, коледжу при Київському міжнародному університеті, Дніпропетровського театрального коледжу, Київської муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва, Запорізького національного університету, Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди та працюють у закладах мистецтва, телебачення, культури і освіти України та країн світу.


Дякуємо, що завітали до нас!


Обсуждение закрыто.