logo
  • Опубликовано 05.10.2015
  • Комментарии к записи Музичний гурт «Сінгл» отключены

Музичний гурт «Сінгл»

Музичний гурт «Сінгл»

Музичний гурт, як форма творчого прояву є різновидом естрадного жанру, в основу якого покладено видовищність, що здатна справляти позитивний емоційний вплив на глядачів та слухачів. Це необхідний компонент процесу музичного навчання, де створюються всі умови для колективного музикування та самостійної творчості вихованців. Тут на практиці закріплюються навички, отримані в музичній студії за спеціальністю «Гітара».

Метою створення та діяльності вокально-інструментального ансамблю «Сінгл» є виховання гармонійно розвиненої особистості, формування музично освіченого, висококультурного, компетентного, ерудованого артиста з високорозвиненими навичками та вміннями музично-виконавської та художньо-виразної техніки.

Андронов Олександр Іванович

засновник та керівник музичного гурту «Сінгл».

Закінчив Запорізьке державне музичне училище ім. П.І. Майбороди за спеціальністю «народні інструменти». Лауреат міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсів і фестивалів, має досвід роботи на відомих світових сценах. Відмінник освіти.

Працює у закладі з 01.09.1997 року.

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

До ансамблю зараховуються діти, підлітки, юнаки та дівчата віком від 13 до 21 року, які отримали попередню музичну освіту в музичній студії за спеціальністю «гітара» на початковому та основному рівнях.

В сучасних умовах саме музичні гурти малих складів відкривають перед молоддю нові перспективи в оволодінні різножанровим репертуаром, вони є ефективною формою професійного навчання юного музиканта.


ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► диплом І ступеня на ХІ міському музичному фестивалі-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», Старцева Германа – керівник — Андронов О.І. березень 2018 р.

► диплом ІІ ступеня на ХІ міському музичному фестивалі-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», Волков Ігор – керівник — Андронов О.І. березень 2018 р.

Дякуємо, що завітали до нас!

 


Скачать готика 1 на русском, gothic 1 торрент - скачать 1с с торрента

Обсуждение закрыто.