logo
  • Опубликовано 05.10.2015
  • Комментарии к записи «Фортепіано» отключены

«Фортепіано»

Гурток музичної студії за спеціальністю
«Фортепіано»

Гурток було створено у 2001 році. Гра на музичних інструментах є однією з форм гармонійного розвитку вихованців; формою, що поєднує музичне навчання й естетичне виховання. Пробуджувати у дитини бажання оволодіти інструментом, розвивати інтерес і любов до музики, підвищувати пізнавальну активність, вміння виконувати та слухати музичні твори різних епох, стилів і жанрів та вміння грати з листа — головна мета гуртка. Заняття у гуртку гармонізує внутрішній стан особистості та допомагає розвинути в дитині творчі здібності.

Якименко Надія Феодосіївна

керівник гуртка музичної студії
за спеціальністю «Фортепіано»

Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «музика та співи».

Працює у закладі з 03.09.2001 року.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Заняття в гуртку забезпечує оволодіння основами музичної грамоти, ознайомлення з основними жанрами музики, навиками виконання музичних творів на клавішних інструментах, розвитку музичного слуху, пам’яті, почуттю ритму; сприяє розвитку бажання грати на фортепіано вдома, самостійно та брати участь у театралізованих святах; розширює словниковий запас дітей, виховує уміння спілкуватись.

   Рівень базових знань і вмінь гуртківців оцінюється за якістю виступу вихованця на академічних та звітних концертах, ефективній та продуктивній фестивальній діяльності.

   Курс з фортепіано розраховано на сім років навчання. Наприкінці навчального року проходить залік в присутності педагогів музичної студії, батьків, адміністрації, вихованців гуртку. Вихованці, які успішно склали залік зараховуються на наступний рік навчання. Опанувавши обсяг навчальної програми, випускники гуртка отримують документ про позашкільну освіту.


ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

 

Дякуємо, що завітали до нас!