logo

Звітні концерти колективів

29 квітня 2024 року — Міжнародний День танцю і саме в цей день відбувся довгоочикуваний Звітний концерт «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, педагоги — Юлія Фальковська, Світлана Зайцева, — «МРІЯТИ ТАК ВАЖЛИВО!»
І наша маленька мрія здійснилась — вихованці змогли вийти на сцену і показати свої улюблені танцювальні композиції.
Дуже щемним і приємним було посвячення у «Перлинки» наймолодших учасників та вітання старших випускників ансамблю.
Дякуємо директору Центру творчості на Чарівній — Ірині Чурсі та всім колегам, які допомагали провести таке неймовірне свято для наших талановитих дітей Запоріжжя!
Також відбувся звітний концерт «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс»,керівник — Ганна Пелішок, педагоги — Світлана Новосьолова, Назар Пасічник та «Народного художнього колективу» ансамблю української народної пісні «Терниця», керівники — Олег Кірєй, Вероніка Баля. Народні танці і пісні, що несуть в собі генетичний код України, створили теплу атмосферу духовного свята! Ми про це так мріяли …і ми це зробили! Дякуємо нашим дорогим вихованцям! Дякуємо батькам! Дякуємо адміністрації та почесним гостям за високу оцінку нашої творчості й неймовірний Подарунок — безкоштовну поїздку на фольклорний фестиваль в Болгарію! Дякуємо всім, хто долучився до цього свята!
Вдячні Благодійному фонду «Сильна і вільна Україна» за солодкі подарунки!
Вдячність нашим педагогам і вихованцям, батькам і гостям, які завітали і підтримали наших дітей!
Особлива подяка воїнам ЗСУ, які захищають і дають нам можливість танцювати, жити і творити!


Обсуждение закрыто.